WVT anno 1970 WVTerheijden

UCI Pro-Tour 2023

DateName&CountryClassWinner
! Onder voorbehoud
Jan 20 - Jan 28Santos Festival of Cycling Adelaide, AustraliaWT?
Jan 29 - Feb 05 Vuelta a San Juan San Juan, ArgentinaWT?
Feb 01 - Feb 05Volta a La Comunitat Valenciana Castelló de la Plana, Spain 5WT?
Feb 07 - Feb 12Tour of Oman Al Sawadi Beach, OmanWT?
Feb 15 - Feb 19Volta ao Algarve Loule, PortugalWT?
Feb 19 - Feb 25 UAE Tour Abu Dhabi, United Arab EmiratesWT?
Feb 25Omloop Het Nieuwsblad Ghent, Flanders, Belgium 196 kmWT?
Feb 26 Kuurne-Brussels-Kuurne Kuurne, Belgium 201kmWT?
Mar 04 Strade Bianche Siena, Tuscany, Italy 176 kmWT?
Mar 05 - Mar 12 Paris-Nice Paris, FranceWT?
Mar 06 - Mar 12 Tirreno-Adriatico Lido di Camaiore, ItalyWT?
Mar 18 Milano Sanremo Milan, Italy 291 km FWT?
Mar 20 - Mar 26 Volta a Catalunya Calella, SpainWT?
Mar 24 E3 Saxo Bank Classic Harelbeke, Belgium 203 kmWT?
Mar 26 Gent-Wevelgem Ghent, Belgium 243 kmWT?
Mar 29 Dwars Door Vlaanderen Roeselare, Belgium 200kmWT?
Apr 02 Tour of Flanders Antwerp, Belgium 255kmWT?
Apr 03 - Apr 08 Tour of the Basque Country Etxebarria, SpainWT?
Apr 05 Scheldeprijs Antwerp, Belgium 208 kmWT?
Apr 09 Amstel Gold Race Maastricht, Netherlands 250 kmWT?
Apr 10 - Apr 15 Presidential Cycling Tour of Turkey Istanbul, TurkeyWT?
Apr 12 Brabantse Pijl Overijse, Belgium 205kmWT?
Apr 16 Paris-Roubaix Compiègne, France 258 kmWT?
Apr 17 - Apr 21 Tour of the Alps Arco, ItalyWT?
Apr 19 La Fleche Wallonne Marche-en-Famenne, Belgium 196kmWT?
Apr 22 - Apr 29 Brittany Classic-Ouest France Plouay, France 229 kmWT?
Apr 23 Liege–Bastogne–Liege Liege, Belgium 250 kmWT?
Apr 27 Tour de Romandie La Chaux-de-Fonds, SwitzerlandWT?
Apr 29 Eschborn-Frankfurt Eschborn-Frankfurt, Germany 217 kmWT?
May 06 - May 28 Giro d'Italia Abruzzo, Italy 21WT?
May 28 - Jun 04 2022 Criterium du Dauphine Saint-Etienne, FranceWT?
Jun 11 - Jun 18 Tour of Suisse Baar, SwitzerlandWT?
Jul 01 - Jul 23 Tour De France Copenhagen, Denmark 21WT?
Aug 26 - Sep 17 La Vuelta Barcelona, SpainWT?
Website UCI
 

UCI Pro-Tour 2022

DateName&CountryClassWinner
wo 2/2 – zo 6/2Ronde van Valencia Spanje2.ProAleksandr Vlasov
wo 16/2 – zo 20/2Ruta del Sol Spanje2.ProTwan Poels
zo 20/2 – za 26/2 Ronde van de VAE VAEWTTadej Pogačar
za 26/2 Omloop Het Nieuwsblad België WTWout van Aert
zo 27/2 Kuurne – Brussel – Kuurne België1.ProFabio Jakopsen
za 5/3Strade Bianche Donne Italië WTLotte Kopecky
za 5/3 Strade Bianche ItaliëWTTadej Pogačar
zo 6/3 – zo 13/3 Parijs – Nice FrankrijkWTPrimoz Roglic
ma 7/3 – zo 13/3 Tirreno – Adriatico Italië WTTadej Pogačar
za 19/3 Milaan – San Remo ItaliëWTMatej Mohoric
wo 23/3 Brugge – De Panne BelgiëWTTim Merlier
ma 21/3– zo 27/3 Ronde van Catalonië SpanjeWTSergio Higuita
vr 25/3 E3 Saxo Bank Classic BelgiëWTWout van Aert
zo 27/3 Gent-Wevelgem (v) BelgiëWWT.Elisa Balsamo
zo 27/3 Gent-Wevelgem (m) BelgiëWT.Biniam Girmay
wo 30/3 Dwars door Vlaanderen BelgiëWTMathieu van der Poel
zo 3/4 Ronde van Vlaanderen (v) BelgiëWWTLotte Kopecky
zo 3/4 Ronde van Vlaanderen (m) BelgiëWTMathieu van der Poel
ma 4/4 – za 9/4Ronde van het Baskenland SpanjeWTDaniel Felipe Martínez
zo 10/4 Amstel Gold Race (v) NederlandWTMarta Cavalli
zo 10/4 Amstel Gold Race (m) NederlandWWTMichal Kwiatkowski
wo 13/4 Brabantse Pijl België1.1Magnus Sheffield
zo 17/4 Parijs-Roubaix (v) FrankrijkWWTElisa Longo Borghini
zo 17/4 Parijs-Roubaix (m) FrankrijkWTDylan van Baarle
ma 18/4 – vr 22/4 Ronde van de Alpen Italië2.ProRoman Bardet
wo 20/4 Waalse Pijl (v) België WTMarta Cavalli
wo 20/4 Waalse Pijl (m) België WTDylan Teuns
zo 24/4 Luik-Bastenaken-Luik (v) BelgiëWWTAnnemiek van Vleuten
zo 24/4 Luik-Bastenaken-Luik (m) BelgiëWTRemco Evenepoel
di 26/4 – zo 1/5 Ronde van Romandië ZwitserlandWTAleksandr Vlasov
vr 6/5 – zo 29/5 Giro d’Italia ItaliëWTJay Hindley
zo 5/6 – zo 12/6 Critérium du Dauphiné FrankrijkWTPrimoz Roglic
wo 8/6 – zo 12/6 ZLM Tour NL/België2.ProOlaf Kooij
zo 12/6 – zo 19/6 Ronde van Zwitserland ZwitserlandWTGeraint Thomas
di 14/6 Mont Ventoux Challenge Frankrijk1.1Ruben Guerreiro
wo 22/6 – zo 26/6 NK Wielrennen NederlandTT. Bouke MollemaPascal Eenkhoorn
vr 1/7 – zo 10/7 Giro Donne ItaliëWWTAnnemiek van Vleuten
vr 1/7 – zo 24/7 Tour de France FrankrijkWTJonas Vingegaard
zo 24/7 – zo 31/7 Tour de France Femmes FrankrijkWWTAnnemiek van Vleuten
za 30/7 - vr 05/8 Tour de Pologne PolenUWTEthan Hayter
za 30/7 Clásica San Sebastián Spanje WTRemco Evenepoel
vr 19/8 – zo 11/9 Vuelta a España SpanjeWTRemco Evenepoel
zo 4/9 – zo 11/9 Ronde van Groot-Brittannië VK.Gonzalo Serrano
vr 9/9 Grote Prijs van Quebec CanadaWTBenoît Cosnefroy
zo 11/9 Grote Prijs van Montreal CanadaWTTadej Pogacar
zo 18 – zo 25/9 WK Wielrennen Australië.Remco Evenepoel
za 8/10 Ronde van Lombardije ItaliëWTTadej Pogacar



 

UCI World Tour 2021

DateName CountryCat. ClassWinner
21/02/2021
27/02/2021
UAE Tour UNITED ARAB EMIRATESME2.UWT METadey Pogačar
27/02/2021Omloop Het Nieuwsblad Elite BELGIUMME 1.UWTDavide ballarini
06/03/2021Strade Bianche ITALYME 1.UWTMathieu van der Poel
07/03/2021
14/03/2021
Paris-Nice FRANCEME 2.UWTMaximilan Schachmann
10/03/2021
16/03/2021
Tirreno-Adriatico ITALYME 2.UWTTadej Pogačar
20/03/2021Milano-Sanremo ITALYME 1.UWTJasper Stuyven
22/03/2021
28/03/2021
Volta Ciclista a Catalunya SPAINME 2.UWTAdam Yates
24/03/2021AG Driedaagse Brugge-De Panne BELGIUMME 1.UWTSam Bennett
26/03/2021E3 Saxo Bank Classic BELGIUMME 1.UWTKasper Asgreen
28/03/2021Gent-Wevelgem in Flanders Fields BELGIUMME 1.UWTWout van Aert
31/03/2021Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre BELGIUMME 1.UWTDylan van Baarle
04/04/2021Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres BELGIUMME 1.UWTKasper Asgreen
05/04/2021
10/04/2021
Itzulia Basque Country >SPAINME 2.UWT Primoz Roglic
18/04/2021Amstel Gold Race NETHERLANDSME 1.UWTWout van Aert
21/04/2021La Flèche Wallonne BELGIUMME 1.UWTJulian Alaphilippe
25/04/2021Liège-Bastogne-Liège BELGIUMME 1.UWTTadej Pogacar
27/04/2021
02/05/2021
Tour de Romandie SWITZERLANDME 2.UWT Gerant Thomas
08/05/2021
30/05/2021
Giro d'Italia ITALYME 2.UWTEgan Bernal
30/05/2021
06/06/2021
Critérium du Dauphiné FRANCEME 2.UWTRichie Porte
06/06/2021
13/06/2021
Tour de Suisse SWITZERLANDME 2.UWTRichard Carapaz
26/06/2021
18/07/2021
Tour de France FRANCEME 2.UWTTadej Pogačar
31/07/2021Donostia San Sebastian Klasikoa SPAINME 1.UWTNeilson Powless
09/08/2021
15/08/2021
Tour de Pologne POLANDME 2.UWTJoao Almeida
14/08/2021
05/09/2021
La Vuelta ciclista a España SPAINME 2.UWTPrimoz Roglic
22/08/2021EuroEyes Cyclassics Hamburg GERMANYME 1.UWTafgelast
29/08/2021Bretagne Classic - Ouest-France FRANCEME 1.UWTBenoît Cosnefroy
30/08/2021
05/09/2021
BinckBank Tour B/NLME 2.UWTSonny Colbrelli
10/09/2021Grand Prix Cycliste de Québec CANADAME 1.UWT?
12/09/2021Grand Prix Cycliste de Montréal CANADAME 1.UWT ?
19/09/2021Eschborn-Frankfurt GERMANYME 1.UWTJasper Philipsen
03/10/2021Paris-Roubaix FRANCEME 1.UWTSonny Cobrelli
09/10/2021Il Lombardia ITALYME 1.UWTTadej Pogačar
14/10/2021
19/10/2021
Gree-Tour of Guangxi PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINAME 2.UWT?

 

Website UCI


AG2R CITROEN TEAM FRA

ASTANA QAZAQSTAN TEAM KAZ

BAHRAIN VICTORIOUS BRN

BORA - HANSGROHE GER

COFIDIS FRA

EF EDUCATION - EASYPOST USA

GROUPAMA - FDJ FRA

INEOS GRENADIERS GBR

INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX BEL

ISRAEL - PREMIER TECH ISR

JUMBO-VISMA NED

LOTTO SOUDAL BEL

MOVISTAR TEAM  ESP

QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM BEL

TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO AUS

TEAM DSM NED

TREK - SEGAFREDO USA

UAE TEAM EMIRATES UAE

 

Livestreams



Livestreams:
1.Div. zenders
2.