Kalender veldrijden 2019 / 2020    Onder voorbehoud

    
zo 08 sep 2019 Eeklo - Brico Cross Vtm - 13u35
za 14 sep 2019 Iowa City - Wereldbeker Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) - 21u30
zo 22 sep 2019 Waterloo - Wereldbeker Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus Eurosport / Nos (Nederland) - 20u30
za 05 okt 2019 Meulebeke - Brico Cross Vtm - 13u35
zo 06 okt 2019 Ronse - Brico Cross Vtm - 13u35
za 12 okt 2019 Kruibeke - Brico Cross Vtm - 13u35
zo 13 okt 2019 Gieten - Superprestige Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) - 13u40
Do 17 okt 2019 Ardooie - Andere / - 14u15
za 19 okt 2019 Boom - Superprestige Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) - 14u00
zo 20 okt 2019 Bern - Wereldbeker Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u15
za 26 okt 2019 Neerpelt - Soudal Classics Telenet Play Sports - 13u45
zo 27 okt 2019 Gavere - Superprestige Sporza / Telenet Play Sports / Ziggo Sport (Nederland) - 13u40
Vr 01 nov 2019 Oudenaarde - Dvv Trofee Sporza - 13h45
zo 3 nov 2019 Ruddervoorde - Superprestige Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) - 13u40
za/zo 09/10 nov 2019 Silvelle - Europees Kampioenschap
Sporza / Eurosport / Eurosport (Nederland) - 13u45
Ma 11 nov 2019 Niel - Dvv trofee Sporza - 13u45
za 16 nov 2019 Tabor - Wereldbeker Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u15
zo 17 nov 2019 Hamme - Dvv trofee Sporza - 13u45
za 23 nov 2019 Wachtebeke - Andere Sporza - 13u45
zo 24 nov 2019 Koksijde - Wereldbeker Sporza / Telenet Play Sports / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u30
za 30 nov 2019 Cyclocross Kortrijk Sporza
zo 01 dec 2019 Mol - Andere Telenet Play Sports - 13u30
za 07 dec 2019 Essen - Brico Cross VTM - 13u35
zo 8 dec 2019 Zonhoven - Superprestige Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) - 13u40
za 14 dec 2019 Hotondcross Ronse - Dvv trofee Sporza - 13u45
zo 15 dec 2019 Overijse - Andere Sporza - 13u45
za 21 dec 2019 Sint-Niklaas - Soudal Classics Sporza - 13u45
zo 22 dec 2019 Namen - Wereldbeker Telenet Playtime / Proximus / Telenet Play Sports / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u30
Do 26 dec 2019 Heusden-Zolder - Wereldbeker 7 Sporza / Telenet Play Sports / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u30
Vr 27 dec 2019 Loenhout - Dvv trofee Sporza - 13u45
zo 29 dec 2019 Diegem - Superprestige Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) - 18u30
Ma 30 dec 2019 Bredene - Brico Cross Vtm - 13u35
Wo 01 jan 2020 Baal - Dvv trofee 6 Sporza - 13u45
za 04 januari 2020 Gullegem - Andere / - 13u45
zo 05 jan 2020 Brussel - Dvv trofee Sporza - 13u45
za/zo 11/12 jan 2020 Antwerpen - Belgisch Kampioenschap Sporza - za & zondag vanaf 13u30
Ma 13 jan 2020 Otegem - Andere Telenet Play Sports - 13u15
zo 19 jan 2020 Nommay - Wereldbeker Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u30
za 25 jan 2020 Zonnebeke - Andere Telenet Play Sports - 13u45
zo 26 jan 2020 Hoogerheide - Wereldbeker Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) - 13u30
za/zo 01/02 feb 2020 Dübendorf - Wereldkampioenschap Sporza / Eurosport / Eurosport / Nos (Nederland) - za & zo vanaf 11u00
Wo 05 feb 2020 Maldegem - Brico Cross Vtm - 13u35
za 08 feb 2020 Lille - Dvv trofee Sporza - 13u45
zo 09 feb 2020 Hoogstraten - Superprestige Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) - 13u40
za 15 feb 2020 Middelkerke - Superprestige Sporza / Telenet Play Sports / Ziggo Sport (Nederland) - 13u40
zo 16 feb 2020 Hulst - Brico Cross Vtm - 13u35
Wo 19 feb 2020 Waregem - Soudal Classics Later samenvatting op Sporza - 18u30
za 22 feb 2020 Leuven - Soudal Classics Sporza - 13u45
zo 23 feb 2020 Oostmalle - Andere Telenet Play Sports - 15u00


Livestreams



Livestreams:
1.Div. zenders
2.