Winnaar kerst-rbr 2018
Winnaar kerst-rbr 2018
! Klik hier voor meer...


Winnaar Trimcompetitie 2018
Winnaar trimcomp. 2018
! Klik hier voor meer...


Clubkampioen & kermiskoning 2018
Clubkampioen & kermiskoning 2018
! Klik hier voor meer...


Kampioen Terheijden 2018
Winnaar Terheijdensekampioenschap 2018
! Klik hier voor meer...


WK-veldrijden 2019

WK-veldrijden 2018

Winnaars: 2019

WK junioren:
Ben Tullet (GBr)

WK beloften heren:
Thomas Pidcock (GBr)

WK vrouwen:
Sanne Cant (B)

WK beloften dames:
Inge van der Heijden (NL)

WK mannen:
Mathieu van der Poel (NL)



WK-wielrennen

Yorkshire (Great Britain) 2019
Zaterdag 21 september
Wegwedstrijden Para-cycling???
Zondag 22 September
Landentijdrit 28kmHet wereldkampioenschap ploegentijdrit zal vanaf volgend jaar gehouden worden met landenploegen die bestaan uit drie mannen en drie vrouwen.
Maandag 23 September
tijdrit junioren vrouwen 14km
tijdrit junioren mannen 28km
Dinsdag 24 September
tijdrit mannen onder 23 32,5km
tijdrit elite vrouwen 32,5km
Woensdag 25 September
tijdrit mannen 54km
Donderdag 26 September
wegwedstrijd junioren mannen 144,5km
Vrijdag 27 September
wegwedstrijd junioren vrouwen 91,5km
wegwedstrijd mannen onder 23 192,5km
Zaterdag 28 September
wegwedstrijd vrouwen 149,5km
Zondag 29 September
wegwedstrijd mannen 284,5km
Wikipeda Yorshire
---
Innsbruck 2018
 
zondag 23 september
ploegentijdrit vrouwen 54,5 kmCanyon Sram (D)
ploegentijdrit mannen 62,8 kmQuick-Step Floors (B)
maandag 24 september
tijdrit Junioren vrouwen onder 23 jaarRozemarijn Ammerlaan (NL)
tijdrit Junioren mannen onder 23 jaarMikkel Bjerg (DK)
dinsdag 25 september
tijdrit junioren mannen 28,5 kmRemco Evenepoel (B)
tijdrit vrouwen Elite 28,5 kmAnnemiek van Vleuten (NL)
woensdag 26 september
tijdrit mannen Elite 52,1 kmRohan Dennis (AU)
Donderdag 27 september
Wegwedstrijd Junior vrouwenLaura Stigger (A)
Wegwedstrijd Junioren mannenRemco Evenepoel (B)
Vrijdag 28 september
Wegwedstrijd mannen onder 23 jaarMarc Hirschi (CH)
Zaterdag 29 september
Wegwedstrijd vrouwen Elite 156,7 kmAnna van der Breggen (NL)
Zondag 30 september
Wegwedstrijd mannen Elite 259,6 kmAlejandro Valverde
 
 

Uitslagen WVT-2018

14-01  open-veldrit is gewonnen door Bob Rasenberg

14-04  Nick de Groot snelste op de 300m sprint

26-05  Ronnie van Tetering wint de 1e tijdrit van 2018

16-06  Joost Engelen is de winnaar van de bolletjestrui in Limburg

23-06  De clubkampioen van 2018 is Gijs Verduijn

08-07  Berco van Gool is kampioen van Terheijden geworden

08-09  Kermiskoers en de Koning is Gijs Verduijn

22-09  Marcel Lievens wint 2e tijdrit

22-09  Bram Martens is winnaar trimcompetitie

18-11  Bob Rasenberg wint eerste wintercompetitie cross

25-11  Tweede wintercompetitie cross ook op conto van Bob Rasenberg

02-12  3 op rij, de derde wintercompetitie cross

09-12  Marcel Lievens wint de laatste wintercompetitie cross

09-12  Bob Rasenberg is winnaar van de winter cross

26-12  Kerst-rbr is gewonnen door Marcel Lievens


Olympisch wielrennen 2016

Wegwedstrijd mannen: 
  1:Greg van Avermaet
  2:Jakob Fuglesang
  3:Rafal Majka
Wegwedstrijd vrouwen: 
  1:Anna van der Breggen
  2:Emma Johansson
  3:Elisa Borghinni
Tijdrit vrouwen: 
  1: Kristen Armstrong
  2: Olga Zabelinskaya
  3: Anna van der Breggen    
Tijdrit mannen:
  1: Fabian Cancellara
  2: Tom Dumoulin
  3: Chris Froome