Uitslagen clubkampioenschappen

...vervolg
Clubkampioenschap 25 juni 2016
  Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1Rocky van Zundert26.36 (1)11.42.82 (5)17
2Corné Sprangers28.34 (5)10.44.24 (1)39
3Ronnie van Tetering28.88 (8)11.15.82 (2)212
4John Gommeren28.61 (7)11.21.81 (3)515
5Ewald Verdaasdonk26.74 (2)11.48.94 (7)615
6Richard Groenenberg30.01 (10)11.30.13 (4)418
7Gerard de Jong28.39 (6)12.08.95 (9)722
8Gert-Jan Verduijn29.99 (9)12.45.88 (11)828
9Wim Verstraeten31.10 (13)11.47.34 (6)1029
10Geert van Tetering28.27 (4)lek (16)929
11Bart Verduijn27.30 (3)12.46.66 (12)1530
12Frank van Tetering30.57 (12)12.04.47 (8)1131
13Kees Boumeester31.64 (14)12.11.76 (10)1236
14Joost van Meir30.13 (11)12.50.76 (13)1337
15Adrie Loose33.24 (15)12.58.31 (14)1443
16Nico de Laat35.65 (16)13.36.24 (16)1647


Clubkampioenschap 23 juni 2015
  Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1Corné Sprangers28.95 (9)10.52.09 (1)212
2Bob Rasenberg28.07 (7)11.16.37 (4)314
3Michael Gommeren27.24 (3)11.03.28 (2)1015
4Ronnie van Tetering29.59 (11)11.11.65 (3)115
5Geert van Tetering27.95 (5)11.45.60 (8)417
6Rocky van Zundert26.15 (1)11.29.91 (5)1218
7Ewald Verdaasdonk27.24 (3)12.10.64 (12)520
8Marino van den Berg28.75 (8)12.06.07 (11)625
9Wim Verstraeten29.81 (12)11.37.98(7)726
10Roel Eland30.80 (13)11.34.27(6)928
11Bart Verduijn26.88 (2)11.59.22(10)1830
12Joost Engelen28.06 (6)11.46.49 (9)1732
13John Gommeren29.34 (10)12.13.56 (13)1134
14Gert-Jan Verduijn31.64(15)12.38.22(15)838
15Kees Boumeester31.41(14)12.19.21(14)1543
16Frank van Tetering32.27(17)12.54.80(16)1447
17Mario van Nispen36.57(19)13.09.28(17)1349
18Leon van Tetering33.72(18)13.57.61(18)1652
19Nico de Laat36.86(20)14.12.35(19)1958
20Henk Hamers32.21(16)---
21Pieter Griepval---


Clubkampioenschap 24 juni 2014
  Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1Rocky van Zundert27.39 (1)11.11.01 (4)38
2Marino van den Berg29.34 (7)11.09.90 (3)111
3Ronnie van Tetering29.63 (9)10.51.73 (1)212
4Corné Sprangers29.55 (8)11.05.18 (2)717
5Joost Engelen29.06 (4)12.06.69 (13)421
6Geert van Tetering29.24 (6)11.26.12 (6)1224
7Ewald Verdaasdonk28.56 (3)12.10.59 (14)1027
8Bob Rasenberg30.00 (10)11.35.42 (9)928
9Bart Verduijn28.38 (2)11.43.40(11)1528
10Cees Klerk31.75(16)11.31.72(8)630
11Wim Verstraeten31.28(15)11.36.92(10)530
12Wim van Beek30.85(13)11.13.62(5)1432
13Mark Wouters30.69(12)11.30.55(7)1332
14Marcel Lievens29.06(4)11.54.22(12)1733
15Mario van Nispen30.04(11)12.28.38(16)8 35
16Gert-Jan Verduijn30.95(14)12.23.74(15)1645
17Din de Ridder37.47(18)12.51.59(17)1146
18Frank van Tetering35.27(17)14.26.30(18)18 53


Clubkampioenschap 25 juni 2013
  Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1Gijs Verduijn27.36  (4)5.56.09  (2)17
2Bart Verduijn26.91  (1)6.04.23  (4)611
3Rocky van Zundert26.91  (1)6.06.19  (5)511
4Stef van Zundert27.74  (5)6.09.32  (6)213
5Ronnie van Tetering29.57  (9)5.58.20  (3)416
6Corné Sprangers29.58  (10)5.53.84  (1)718
7Wim Verstraeten30.29  (12)6.10.78  (7)3 22
8Geert van Tetering28.31  (7)6.26.90  (11)826
9Mario van Nispen28.10  (6)6.33.48  (12)927
10Ewald Verdaasdonk27.30  (3)6.34.78  (13)1228
11Marino van den Berg29.40  (8)6.16.10  (8)1430
12Rein van Zundert29.77  (11)6.26.27  (9)1333
13Henk Hamers31.27  (14)6.26.49  (10)1034
14Ad Blom31.58  (15)6.39.13  (14)1140
15Frank van tetering32.71  (16)6.55.40  (15)1647
16Leon van Tetering30.96  (13)7.01.17  (17)1747
17Adri Loose35.70  (17)6.59.37  (16)1548


Clubkampioenschap 26 juni 2012
  Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1Bob Rasenberg24.24(3)5.49.39(2)1116
2Geert van Tetering24.45(5)6.18.81(10)116
3Corné Sprangers25.89(14)5.48.33(1)520
4Daaf Koemans25.78(12)5.56.59(4)420
5Rocky van Zundert23.41(1)6.07.81(7)1220
6Richard Groenenberg25.27(8)6.22.34(13)223
7Stef van Zundert24.34(4)6.03.47(5)1625
8Ronnie van Tetering25.45(9)5.55.84(3)1426
9Marino van den Berg 24.90(7)6.07.29(6)1326
10Ewald Verdaasdonk24.14(2)6.12.73(9)1526
11Wim Verstraeten26.29(16)6.11.45(8)327
12Marcel Lievens24.78(6)6.20.24(12)927
13Bob den Ridder25.47(10)6.19.21(11)829
14Rein van Zundert25.73(11)6.31.27(14)631
15Roel Eland25.86(13)6.44.57(19)739
16Jack van Dongen26.39(17)6.41.30(17)1044
17Ad Blom27.17(18)6.33.34(15)1750
18Frank van Tetering27.74(20)6.42.99(18)1856
19Leon van Tetering25.92(15)6.54.29(20)2156
20Adri Loose28.78(21)6.40.96(16)2057
21Henk Lievens27.48(19)6.54.38(21)1959
22Nico de Laat31.58(22)7.17.40(22)2266


Clubkampioenschap 5 juli 2011
  Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1Rocky van Zundert25.36 (3)11.08.58 3) (3)9
2Ronnie van Tetering26.86 (8)10.36.31 1) (2)11
3John Gommeren26.63 (7)11.15.99 (5) (4)16
4Marino van den Berg26.11 (5)11.33.88 (10) (1)16
5Michael Gommeren25.21 (2)11.08.04 (2) (19)23
6Geert van Tetering25.82 (4)11.16.67 (6) (13)23
7Cees Klerk28.83 (14)11.22.34 (7) (5)26
8Wim Verstraeten27.56 (10)11.27.91 (8) (9)27
9Mario van Nispen26.41 (6)11.43.29 (12) (11)29
10Daaf Koemans27.84 (12)11.10.58 (4) (14)30
11Gerard de Jong25.09 (1)11.55.19 (15) (15)31
12Ad Havermans28.95 (15)11.40.88 (11) (7)33
13Henk Hamers29.45 (17)11.33.66 (9) (8)34
14Gert-Jan Verduyn27.67 (11)11.55.83 (16) (10)37
15Frans Leyten31.16 (20)11.50.56 (14) (6) 40
16Ad Blom29.58 (18)11.44.00 (13) (12) 43
17Leon van Tetering27.16 (9)12.19.13 (19) (16)44
18Jack van Dongen28.16 (13)12.16.15 (18) (17)48
19Wally de Ridder29.66 (19)11.56.19 (17) (18)54
20Frank van Tetering29.06 (16)12.19.31 (20) (21)57
21Nico de Laat31.79 (21)13.19.19 (21) (20)62


Clubkampioenschap 13 juli 2010
Naam. Sprint tijdrit Rit in lijn Punten
1 Geert Kooijman26.13 (2)11.14.13 (10)113
2 Ronnie van Tetering28.36 (10)10.56.45 (2)214
3 Stef van Zundert27.01 (5)11.08.30 (9)317
4 Bob Rasenberg26.09 (1)10.23.90 (1)1618
5 Jaap van Helmond27.78 (8)10.59.20 (6)519
6 Roel Eland 28.08 (9)10.58.16 (4)922
7 Marino van den Berg26.24 (3)10.59.16 (5)1523
8 John Gommeren27.69 (7)11.07.44 (8)823
9 Geert van Tetering27.27 (6)11.45.04 (15)425
10 Martien de Jong26.69 (4)10.56.64 (3)1926
11 Leon van Tetering28.56 (12)11.41.66 (14)733
12 Hans Rasenberg28.45 (11)11.52.95 (16)633
13Cees Klerk29.38 (15)11.00.81 (7)1436
14 Wim Verstraeten28.79 (13)11.25.44 (12)1136
15 Bob den Ridder34.46 (20)11.15.10 (11)1041
16 Ad Blom29.55 (16)11.32.84 (13)1241
17 Adri Loose 31.79 (18)11.56.82 (17)1348
18 Jack van Dongen28.82 (14)12.21.74 (20)1751
19 Toon Wouters31.06 (17)12.10.78 (18)1853
20 Nico de Laat32.24 (19)12.17.88 (19)2058


Clubkampioenschap 7 juli 2009
    Tijdrit 7km Rit in lijn  
Naam. Tijd km/u Plaats Plaats Punten
1Eric van Oosterhout10,42,6939,25112
2Marino van den Berg11,02,9238,07235
3Rocky van Zundert11,25,7136,79426
4Roel Eland11,17,6637,22347
5Martien de Jong 11,45,3435,745611
6Leon van Tetering12,08,3934,627512
7Ger de Peijper12,30,0233,608816
8Theo van Mook 11,48,8735,5961117
9Wim Verstraeten12,48,0632,8110717
10Bob den Ridder12,34,3433,4291019
11Nico de Laat14,32,2328,9011920


Clubkampioenschap 1 juli 2008
    Tijdrit 7km Rit in lijn  
Naam. Tijd km/u Plaats Plaats Punten
1Marino van den Berg10,49,9938,822 35
2Eric van Oosterhout10,35,60 39,68 167
3Michael Gommeren10,55,7838,47347
4Rocky van Zundert11,03,7338,00718
5Gerard de Jong11,12,8137,5082 10
6John Gommeren11,02,0638,0665 11
7Roel Eland10,59,6438,2341115
8Ronnie van Tetering10,59,9838,2351419
9Ger de Peijper11,25,8036,7891019
10Gert-Jan Verduijn11,52,3335,3912719
11Wim Verstraeten11,43,6435,8411920
12Leon van Tetering 12,04,6134,8013821
13Henk Hamers11,30,0736,52101222
14Rein van Zundert13,04,9132,14141327


Clubkampioenschap 3 juli 2007
    Tijdrit 7km Rit in lijn  
Naam. Tijd km/u Plaats Plaats Punten
1Eric van Oosterhout 10,20,67  40,65 1 3 4
2Bob Rasenberg 11,04,3437,953 25
3Corne Sprangers10,24,3740,382 46
4Gerard de Jong11,06,1537,844 6 10
5Henk Hamers11,10,7437,615510
6Roel Eland11,13,75 37,446 915
7Bob de Ridder11,16,8137,28 7815
8Ger de Peijper11,44,2935,809716
9Leon van Tetering 12,52,9532,6415116
10Adri Loose 11,45,6435,74101121
11Michael Gommeren 11,24,3636,84 81422
12Rein van Zundert 12,33,3433,47 131023
13Frank van Tetering 12,04,5134,81111324
14Wim Verstraeten 12,09,7334,57121224
15Edwin Lievens12,48,3032,81 141529


Clubkampioenschap 4 juli 2006
    Tijdrit Rit in lijn  
Naam. Tijd Plaats Plaats Punten
1 Rocky van Zundert 10.34.05 3 2 5
2 Bob Rasenberg 10.38.43 4 3 7
3 Corne Sprangers 10.19.16 1 7 8
4 Roel Eland 11.00.09 7 1 8
5 Piet van Zundert 10.58.77 6 4 10
6 Erik van Oosterhout 10.28.96 2 9 11
7 Henk Hamers 10.56.42 5 6 11
8 Geert van Tetering 11.08.05 8 5 13
9 Stef van Zundert 11.11.84 9 8 17
10 Gerard de Jong 11.14.93 10 10 20
11 Mario van Nispen 11.37.95 12 13 25
12 Adri Loose 11.45.93 13 12 25
13 Leon van Tetering 11.49.47 14 11 25
14 Frank van Tetering 12.02.72 15 14 29
15 Nico de Laat 12.16.59 16 15 31
16 Bob de Ridder 11.26.80 11


Clubkampioenschap 5 juli 2005
    Tijdrit Rit in lijn  
Naam. Tijd Plaats Plaats Punten
1 Rocky van Zundert 10:29:24 1 2 3
2 Roel Eland 10.43.27 3 1 4
3 Henk Hamers 10.32.27 2 5 7
4 Theo van Mook 10.52.23 4 3 7
5 Ad Blom 11.07.71 6 8 14
6 Mario van Nispen 11.21.36 10 4 14
7 John Gommeren 11.19.24 9 7 16
8 Stef van Zundert 11.17.27 8 9 17
9 Rein van Zundert 11.33.47 11 6 17
10 Gert-Jan Verduijn 11.12.78 7 13 20
11 Sorcha Flett 11.41.17 12 10 22
12 Cees Klerk 11.04.01 5 19 24
13 Gerard de Jong 11.48.55 14 11 25
13 Leon van Tetering 11.56.54 16 12 28
14 John de Ridder 11.51.37 15 14 29
16 Wally de Ridder 11.46.99 13 17 30
17 Frank van Tetering 12.11.34 17 15 32
18 Adrie Loose 12.17.06 18 16 34
19 Nico de Laat 12.39.02 19 18 37

Top